Wolontariat

Lubisz poznawać nowych ludzi? Lubisz góry i muzykę? A może po prostu lubisz robić coś pożytecznego, spędzać czas twórczo? Jeśli tak, to zapraszamy Cię serdecznie do współtworzenia Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” 2016, który odbędzie się w dniach 29-30 lipca.

Co będziesz robił/robiła? Będziesz obsługiwał/obsługiwała gości festiwalu, pomożesz w kwestiach technicznych czy też artystycznych. Pomożesz nam stworzyć niesamowity klimat, który z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Będziesz miał również okazję poznać wykonawców z nurtu poezji śpiewanej, piosenki turystycznej czy też piosenki autorskiej.

Co dostaniesz w zamian? Na pewno niesamowite wspomnienia i satysfakcję z współtworzenia niesamowitego wydarzenia. Gwarantujemy Ci również bezpłatny nocleg na polu namiotowym, wyżywienie, a także festiwalową koszulkę. Pierwszych wolontariuszy potrzebujemy już od środy- 27 lipca 2016.

Jeżeli jesteś chętny, poniżej znajduje się formularz wolontariusza, który wypełniony prosimy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Wszystkie pytania również prosimy kierować na podany adres mailowy. A jeśli się zdecydujesz, opowiedz o tym swoim znajomym i ich również przekonaj do wzięcia udziału w wolontariacie!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia do 24 lipca 2016.

Załącznik: Formularz zgłoszenia

 

2019  Wędrowny Przegląd Piosenki POLANA    
by Cabanek