o nas

Jesteśmy grupą miłośników gór, od lat wędrujemy po szlakach całej Polski. 
Od tej górskiej pasji zaczęła się druga – górskie muzykowanie, gdzieś na szlakach, w schroniskach, na Sylwestrach w Chatce Górzystów. Teraz urzeczywistniamy jedno z naszych górskich marzeń – coroczne spotkania z „łagodną piosenką” w kolejnych miejscach Rudaw Janowickich.

Grupę tworzą sztuk kilka gimnazjalistów, paru licealistów i studentów, są też w naszej grupie dorośli mieszkańcy gminy Janowice Wielkie. W sumie te kilkanaście osób, przyjaciół „Polany” tworzą dobrego ducha naszej imprezy wraz z artystami i publicznością. Dla potrzeby urzeczywistnienia naszych marzeń i nadania im fizycznego kształtu powołaliśmy do życia Stowarzyszenie GÓRY SZALONYCH MOŻLIWOŚCI,t.j. główny organizator WĘDROWNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI "POLANA"

 

Lista „współpracowników” jest otwarta, więc jeśli ktoś z Was chciałby się sprawdzić w roli organizatora – zapraszamy. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, liczą się chęci. Pracy, dyskusji nad kolejnymi pomysłami (także na odległość), ale też satysfakcji z tego, co przygotowujemy, nie zabraknie.

 

Krystyna Pisarska - "Leśna Mama" 

prezes Stowarzyszenia

Miłośniczka ciekawych wyzwań, społecznych działań, wędrówek po górskich drogach i bezdrożach. Wierzy, że członkowie stowarzyszenia jeszcze niejeden raz pokażą swoje szalone możliwości.Na co dzień prowadzi świetlicę wiejską "Rudawy" w Janowicach Wielkich.

 

Joanna „Di” Strąk
wiceprezes Stowarzyszenia

Miłośniczka psów, gór i fotografii. Mało mówi, dużo robi. Można polegać na Niej jak na Zawiszy. "Polana" jest dla Di spotkaniem w gronie Przyjaciół. Zawodowo menager w rodzinnej firmie.

 

 Ryszard "Rondel" Rodewald

członek zarządu Stowarzyszenia

Szczególnie chętnie wędruje po Sudetach. Wielokrotny uczestnik Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Z przyjemnością co roku uczestniczy w wielu przeglądach muzyki z "Krainy Łagodności. Polanowy konferansjer.

 

Beata "Becia" Gąsior
członek zarządu Stowarzyszenia

Zapalona turystka, a na co dzień studentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Jeleniej Górze. Pozytywnie zakręcona, działanie jest Jej żywiołem, chętnie pomaga innym. Skarbnik Stowarzyszenia.

 

Wojciech Wojtysiak
członek zarządu Stowarzyszenia

Człowiek orkiestra: i ugotuje i zmontuje Polanową scenę. Zapalony wędrowiec górski oraz wierny słuchacz nurtu rodem z "Krainy Łagodności".Polanowy kucharz.

 

 

2019  Wędrowny Przegląd Piosenki POLANA    
by Cabanek